Barbie i podwodna tajemnica 2

Barbie i Podwodna Tajemnica 2 – amerykański film animowany z 2012 roku, kontynuacja przygód z części pierwszej z 2010 roku Barbie i podwodna tajemnica.

Merliah (Barbie), która dostała się do finału zawodów surfingowych w Australii, musi zmierzyć się ze swoją największą rywalką Kylie Morgan. Po zawodach, w czasie gdy Merliah jest zajęta przez media, podstępna ryba Alistar rozmawia z Kylie i nakłania ją do kradzieży magicznego naszyjnika, który Merliah dostała od swojej matki Calissy. Kylie wpada w pułapkę i uwalnia złą Eris, siostrę Calissy football socks youth, która pragnie zawładnąć morską krainą – Oceanią. Merliah ratuje Kylie, a w międzyczasie dowiaduje się o syreniej uroczystości thermos vacuum insulated bottle. Gdy jednak dowiaduje się o złych zamiarach Eris, postanawia zwalczyć ciotkę i chcąc nie chcąc musi wypowiedzieć wiersz. Samo wypowiedzenie wiersza nie daje żadnych efektów short football socks, dopiero gdy Merliah zamienia nogi na ogon zaklęcie zaczyna działać. W efekcie Eris traci syreni ogon a dostaje ludzkie nogi i musi opuścić Oceanię. Kylie i Merliah zaprzyjaźniają się, a ponadto Merliah przekazuje Kylie w prezencie naszyjnik od Calissy. Główna bohaterka z powrotem zamienia rybi ogon na nogi i występuje w finale zawodów surfingowych.

Wystąpili:

About

Kelme Outlet | Le Coq Sport Outlet

kelme paul frank outlet new balance outlet bogner outlet le coq sportif outlet chanel tassen chanel tassen outlet chanel tassen kopen