Six Degrees: Could Change the World

Six Degrees: Could Change the World (Sześć stopni: może zmienić świat) to amerykański film dokumentalny glass sports water bottle, nakręcony przez National Geographic Channel, który przedstawia efekty wzrostu temperatury o każdy kolejny stopień, od 1 do 6. Film powstał w 2008 we współpracy z Markiem Lynasem, autorem książki Six Degrees: Our Future on a Hotter Planet, który także występuje w tym programie. Premiera miała miejsce 10 lutego 2008 roku.

Six Degrees: Could Change the World składa się z sześciu rozdziałów odpowiadającym wzrostowi temperatury o każdy kolejny stopień. W opisie zmian dla każdej z tych wartości przedstawione są w postaci mutlimedialnego pokazu, zmiany klimatyczne i efekty tych zmian. W film przedstawione są wypowiedzi naukowców, a do każdej z wartości temperatury globalnej dołączony jest komentarz Marka Lynasa.

Film dokumentalny opowiada o zmianach klimatu na Ziemi, wywołanych przez globalne ocieplenie. Film Six Degrees jest analizą skutków jakie może przynieść wzrost temperatury globalnej o każdy stopień Celsjusza od 1 do 6 spowodowany emisją dwutlenku węgla do atmosfery i innych gazów cieplarnianych.

Podniesienie się temperatury przyniesie następujące zmiany, jakie są przedstawione z filmie:

Wyżej opisane zmiany dotyczą przede wszystkim naturalnych procesów, które zajdą gdy będzie wzrastać temperatura na Ziemi. Zmiany zaś dotyczące np. chaosu na świecie

Fútbol Club Barcelona Home PIQUE 3 Jerseys

Fútbol Club Barcelona Home PIQUE 3 Jerseys

BUY NOW

$266.58
$31.99

, wojen mogą dojść, ale nie muszą. Film ten, jak i strona National Geographic przedstawiają przypuszczalne wydarzenia jeśli chodzi o poczynania ludzi w wyniku zmian klimatu, a należą do nich:

About

Kelme Outlet | Le Coq Sport Outlet

kelme paul frank outlet new balance outlet bogner outlet le coq sportif outlet chanel tassen chanel tassen outlet chanel tassen kopen